UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po raz kolejny - "urzędnicy" - najpierw subskrybcja i obejrzenie kanału "WOLNE RZEKI" na YT - edukacja.... a potem dopiero praca w terenie. To jest żenujące, jak po tylu latach ten kraj jest wciąż okropnie zarządzany :( KOMPETENCJE - to podstawa w życiu, przemyśle, zarządzaniu... budowanie KOMPETENCJI to podstawa każdego sensownego kraju.
WolneMedia.pl