UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po raz kolejny - "urzędnicy" - najpierw subskrybcja i obejrzenie kanału "WOLNE RZEKI" na YT - edukacja.... a potem dopiero praca w terenie. To jest żenujące, jak po tylu latach ten kraj jest wciąż okropnie zarządzany :( KOMPETENCJE - to podstawa w życiu, przemyśle, zarządzaniu... budowanie KOMPETENCJI to podstawa każdego sensownego kraju.

WolneMedia.pl

Anuluj