UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby to dotyczyło Olsztyna to kasa na zbiorniki na pewno by się znalazła. Elbląg dla Olsztyna to miasto którego nie ma !

Ręce opadają

Anuluj