UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakby to dotyczyło Olsztyna to kasa na zbiorniki na pewno by się znalazła. Elbląg dla Olsztyna to miasto którego nie ma !
Ręce opadają
Jakby to dotyczyło Olsztyna to kasa na zbiorniki na pewno by się znalazła. Elbląg dla Olsztyna to miasto którego nie ma !
Ręce opadają