A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I bardzo dobrze, jakim trzeba być dzbanem!!!!
KOmenda w Elblągu powinna prosić POrtel o wyłączenie komentarzy. To jest tragedia dla całej rodziny i poszkodowanej. wyłączcie je. Czy pan POlicjant zapytał ofiarę, czy może upublicznić jej tragedię?
A mówią, że emeryci są tacy biedni!
Rozum odebrało co niektorym widać, zamiast dobrze jeść, mieć na leki i spokojnie żyć to zachciało się romansów. Śmiechu warte i gratuluję głupoty
Powinniśmy być bardzo uważni.