14
18.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I bardzo dobrze, jakim trzeba być dzbanem!!!!
sąsiad z góry (2026.02.19)

info

2  
  0
KOmenda w Elblągu powinna prosić POrtel o wyłączenie komentarzy. To jest tragedia dla całej rodziny i poszkodowanej. wyłączcie je. Czy pan POlicjant zapytał ofiarę, czy może upublicznić jej tragedię?
jaPolak (2026.02.19)

info

0  
  6
A mówią, że emeryci są tacy biedni! Rozum odebrało co niektorym widać, zamiast dobrze jeść, mieć na leki i spokojnie żyć to zachciało się romansów. Śmiechu warte i gratuluję głupoty
Śmieszne (2026.02.20)

info

1  
  0
Powinniśmy być bardzo uważni.
(2026.02.25)

info

1  
  0