UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mówią, że emeryci są tacy biedni! Rozum odebrało co niektorym widać, zamiast dobrze jeść, mieć na leki i spokojnie żyć to zachciało się romansów. Śmiechu warte i gratuluję głupoty

Śmieszne

Anuluj