UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A mówią, że emeryci są tacy biedni! Rozum odebrało co niektorym widać, zamiast dobrze jeść, mieć na leki i spokojnie żyć to zachciało się romansów. Śmiechu warte i gratuluję głupoty
Śmieszne
A mówią, że emeryci są tacy biedni! Rozum odebrało co niektorym widać, zamiast dobrze jeść, mieć na leki i spokojnie żyć to zachciało się romansów. Śmiechu warte i gratuluję głupoty
Śmieszne