UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
KOmenda w Elblągu powinna prosić POrtel o wyłączenie komentarzy. To jest tragedia dla całej rodziny i poszkodowanej. wyłączcie je. Czy pan POlicjant zapytał ofiarę, czy może upublicznić jej tragedię?
jaPolak
KOmenda w Elblągu powinna prosić POrtel o wyłączenie komentarzy. To jest tragedia dla całej rodziny i poszkodowanej. wyłączcie je. Czy pan POlicjant zapytał ofiarę, czy może upublicznić jej tragedię?
jaPolak