UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

KOmenda w Elblągu powinna prosić POrtel o wyłączenie komentarzy. To jest tragedia dla całej rodziny i poszkodowanej. wyłączcie je. Czy pan POlicjant zapytał ofiarę, czy może upublicznić jej tragedię?

jaPolak

Anuluj