A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Do 1957 roku dzisiejsza Grobla Św. Jerzego oraz Gen. Bema stanowiły jedną ulicę i nazywały się najpierw Stalina, a potem Rokossowskiego. W 1957 roku podzielono je i od mostu na Kumieli do dzisiejszej 3 Maja była to ulica VIII Plenum, w przeciwnym kierunku tak jak obecnie ulica Generała Bema.
@Qwertzz - Dokładnie- jest tam Kasprzaka
@elblagpieknemiasto - Budynek po prawej to Szarych Szeregów, po lewej jest Kalenkiewicza. Kasprzaka widać ledwo w tle. Pytanie jest o ulicę Andersa czyli wcześniej Armii Ludowej a ta zaczyna się jakieś 250m w prawo od kadru zdjęcia.