UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do 1957 roku dzisiejsza Grobla Św. Jerzego oraz Gen. Bema stanowiły jedną ulicę i nazywały się najpierw Stalina, a potem Rokossowskiego. W 1957 roku podzielono je i od mostu na Kumieli do dzisiejszej 3 Maja była to ulica VIII Plenum, w przeciwnym kierunku tak jak obecnie ulica Generała Bema.
Taki myk