UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do 1957 roku dzisiejsza Grobla Św. Jerzego oraz Gen. Bema stanowiły jedną ulicę i nazywały się najpierw Stalina, a potem Rokossowskiego. W 1957 roku podzielono je i od mostu na Kumieli do dzisiejszej 3 Maja była to ulica VIII Plenum, w przeciwnym kierunku tak jak obecnie ulica Generała Bema.

Taki myk