UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do 1957 roku dzisiejsza Grobla Św. Jerzego oraz Gen. Bema stanowiły jedną ulicę i nazywały się najpierw Stalina, a potem Rokossowskiego. W 1957 roku podzielono je i od mostu na Kumieli do dzisiejszej 3 Maja była to ulica VIII Plenum, w przeciwnym kierunku tak jak obecnie ulica Generała Bema.
Taki myk