UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ręce opadają - kolejny mądry... porównuje Gdańsk do Elbląga :/ - to nie to samo - do tego miasta masz kilka zjazdów w E-g 2 i stoisz na mostach :/


Anuluj