UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widać to co rzekomo piszesz lub nie piszesz musiało kogoś zaboleć a że teraz za byle słowa do tłumaczeń wzywają to nie ma co się dziwić. Masz jakąs przeszłość a la polityczną, namiętnie bawisz się w na fb w "wymiane poglądów" więc kogoś coś zabolało z rządu i teraz masz, tlumacz się ale poglądy; -D dla niektórych taka akcja abw to woda na młyn; )