35
04.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Dziadek Stefek się... - Kochany Mój !!! Po kolei: nikogo nie oczerniam, tylko stwierdzam fakt ! Rzeczywiście, cytat ze Stanisława Lema (nie Lem) pasuje jak ulał do tej sytuacji i jak czytam Pańskie wypociny, to cieszę się, że nie jestem sam ! Mienienie się "rewolucjonistą" jest chyba nadmiernym samouwielbieniem, żeby nie powiedzieć narcyzmem !!! Nawet jeśli jestem słaby, to myślę, że moje jaja nie mają nic do tego !!! A co do "anonimowości trollingu", to przyganiał kocioł garnkowi ! dziadek stefek prawdziwy, a nie tandetnie podrabiany !!!
dziadek stefek (2026.02.04)
O prosze a silvant tak walczył o kasę z miasta
(2026.02.04)

info

3  
  3
Tylko czekać aż prokuratura zajmie się pobieraniem piniędzy od ludzi którzy chcą skorzystać ze Szpitala Wojewódzkiego i muszą skorzystać z parkingu przy tym szpitalu a który to Pani dyrektor zarządziła by ten parking zrobić płatnym. Choć nawet konstytucja gwarantuje nam wszystkim tzw bezpłatne leczenie. A dojazd do szpitala to przecież część tego by pacjent mógł do tego szpitala dojechać, mógł pozostawić samochód i udać się do jakiejś poradni. Teraz za pozostawienie na dłużej niż 15 minut jest zdaniem dyrekcji tegoż szpitala płatne. Więc może Policja też się zajmie pobieraniem opłaty za parking od ludzi którzy chcą skorzystać ze Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu ?
(2026.02.04)

info

5  
  1
No to popłynęli
(2026.02.05)

info

2  
  0
A ten cały prezes klubu elbląskiego Wojciech Załuski to podobno prowadzi też stronę Elbląg bez Cenzury, tą PiSowską, szczujnię na zlecenie niedoszłego uzurpatora do stanowiska prezydenta miasta. Ktoś może coś wie ? Gościu podobno udaje że nie, świętoszka zgrywa, ale ktoś to sprawdził i się temat wysypał. Ciekawe. Może ktoś coś więcej napisać ?
pacjent (2026.02.06)

info

1  
  0