A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczyna się krzywda drugiego człowieka, naruszenie jego praw, (godności, prywatności) lub gdy przekracza granice odpowiedzialności społecznej, wkraczając w strefę mowy nienawiści, zniesławienia, nawoływania do przemocy czy pomówień.
Anonimowość jest pozorna i dotyczy tylko widoczności imienia i nazwiska dla innych czytelników, a nie ukrycia tożsamości przed organami prawa.
No dobrze, a jak tam skutki mrozów w mieście? Bo jakby nie było tematu tutaj.
same mądre komentarze, ale to przecież artykuł Portela, więc i komentujący to ten sam poziom
A to ciekawe? Złotousty trener może da oświadczenie
Pożyjemy, zobaczymy
Są medale, są wyniki, jest reprezentacja Polski i już komuś tutaj to przeszkadza. A kiedy prokuratura zajmie się sekcją kopaną piłki, tam nie ma wyników, a reszta jest tajemnicą poliszynela
Przez takie twoje pisanie jutro rano Poliszynela zawiną na przesłuchanie
"... z pieniędzy nie potrafi się wytłumaczyć się także klub kajakowy "Silvant" i jego prezes W. Załuski, o czym pisze już prasa !... " Tak pisałem w komentarzu do wystąpienia prezesa W. Załuskiego, które ukazało się 30.01.2026 na stronach port. EL-u. Także nie jest to koincydencja, lecz oczywisty efekt prowadzonego przez olsztyńską prokuraturę postępowania. Młyny sprawiedliwości mielą wolno, więc warto zaczekać na wyniki śledztwa. A niecierpliwych odsyłam do świetnego wiersza Juliana Tuwima "Śmierdziel", który to kończy się następująco: "... z tego morał się wywodzi dla wielu: nie protestuj, gdy sam smrodzisz,
Śmierdzielu.... I to by było na tyle ! Pozdrawiam czytelników i Redakcję port. EL-u !
Przeczytaj artykuł do końca to może dojrzysz że jest oświadczenie
@dziadek stefek - Pan Dziadek Stefek, tu idealnie wobec Pana oczerniającego wpisu bez dowodów, przyjmie się cytat Stanisława Lem "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, ilu jest idiotów". W czasach powszechnego kłamstwa mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym, a kto twierdzi ten udowadnia. Pan jedyne co udowadnia to swoją slabosc. Miej jaja i wyjdz z łask anonimowości trollingu.