UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Dziadek Stefek się... - Kochany Mój !!! Po kolei: nikogo nie oczerniam, tylko stwierdzam fakt ! Rzeczywiście, cytat ze Stanisława Lema (nie Lem) pasuje jak ulał do tej sytuacji i jak czytam Pańskie wypociny, to cieszę się, że nie jestem sam ! Mienienie się "rewolucjonistą" jest chyba nadmiernym samouwielbieniem, żeby nie powiedzieć narcyzmem !!! Nawet jeśli jestem słaby, to myślę, że moje jaja nie mają nic do tego !!! A co do "anonimowości trollingu", to przyganiał kocioł garnkowi ! dziadek stefek prawdziwy, a nie tandetnie podrabiany !!!

dziadek stefek