UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko czekać aż prokuratura zajmie się pobieraniem piniędzy od ludzi którzy chcą skorzystać ze Szpitala Wojewódzkiego i muszą skorzystać z parkingu przy tym szpitalu a który to Pani dyrektor zarządziła by ten parking zrobić płatnym. Choć nawet konstytucja gwarantuje nam wszystkim tzw bezpłatne leczenie. A dojazd do szpitala to przecież część tego by pacjent mógł do tego szpitala dojechać, mógł pozostawić samochód i udać się do jakiejś poradni. Teraz za pozostawienie na dłużej niż 15 minut jest zdaniem dyrekcji tegoż szpitala płatne. Więc może Policja też się zajmie pobieraniem opłaty za parking od ludzi którzy chcą skorzystać ze Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu ?