UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No cóż szkoda, że nie w Elblągu, tu brakuje inwestorów dla pozyskania nowych miejsc pracy przecież. Mamy przeróżne departamenty, inwestycji, stosunków międzynarodowych, mamy strefę ekonomiczną, port, ale firma z jakiś powodów wybrała Pasłęk. To nawet dziwne się wydaje.


Anuluj