UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No cóż szkoda, że nie w Elblągu, tu brakuje inwestorów dla pozyskania nowych miejsc pracy przecież. Mamy przeróżne departamenty, inwestycji, stosunków międzynarodowych, mamy strefę ekonomiczną, port, ale firma z jakiś powodów wybrała Pasłęk. To nawet dziwne się wydaje.