UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No cóż szkoda, że nie w Elblągu, tu brakuje inwestorów dla pozyskania nowych miejsc pracy przecież. Mamy przeróżne departamenty, inwestycji, stosunków międzynarodowych, mamy strefę ekonomiczną, port, ale firma z jakiś powodów wybrała Pasłęk. To nawet dziwne się wydaje.