35
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak to jest Elbląg to redaktor jest po podstawówce.
kkk (2026.02.02)
Mówili w teleexpresie że to Stagniewo
(2026.02.02)

info

7  
  0
Do takich sytuacji dochodzi nie tylko na dalekiej na jednej z ulic Elbląga ulicy wid**k są bardzo częste interwencje gdzie partner znęca się i awanturuje z konkubiną i jego synem i policja jak przyjeżdża to nic z tym nie robią, zrobią jak dojdzie do tragedii jak będzie za późno i policja chce często konkubenta puścić by ten zaraz wrócił i znów się awanturował i dochodziło do dalszych rękoczynów jak policja nie zrobi wkoncu tam porządku to dojdzie do tragedii kwestia czasu
Na przeciw elzamu (2026.02.02)

info

7  
  1
W takich sprawach policja powinna się uczyć od milicji. W obecnej policji jest zbyt dużo osób którzy pomylili wybór zawodu, tak jak i wśród prokuratorów i sędziów niestety i na każdym kroku to widzimy. Policja, bo szybka emerytura podczas gdy w Niemczech do 63 roku. A przyszli prawnicy studiują prawo i chodzą po uczelni w krawatach, bo są lepsi, by potem b. dobrze zarabiać, a nie walczyć z przestępczością. Na szczęście nie wszyscy.
(2026.02.02)

info

2  
  1
Typowy wyborca pato PiS
(2026.02.03)

info

8  
  6
No co Ty- przy tych dystynkcjach, nie da się lepiej
Sierszant (2026.02.03)
@kkk - To jest Elbląg
........ (2026.02.03)
kolejny tandem: partner - partnerka... masakraaa... ludzie nie potrafią tworzyć stałych związków i relacji, nie sa w stanie poradzić sobie z emocjami... najlepiej wpieprzyć i się wyprowadzić... emocjonalna patola... jak to ładnie ujęto paczwork lub rodzina zrekonstruowana... psychologiczna nowomowa bez znaczenia
(2026.02.03)
Kazdy pijak robi nijak
(2026.02.03)
On akurat platformiany.
(2026.02.03)