A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pewnie z pasleka tam jest naj patola
@St szer ochrony - A moglbys po polsku komentowac?
Kobiety lecą nad tzw. "Bad Boy'i" to potem mają efekty. I z pokolenia na pokolenie nic się nie uczą.
Zamach policji na tradycyjną polską rodzinę. Mąż to głowa rodziny.
Trump to tylko zbir, nic więcej
@kkkkk1 - Kryminalista, złodziej, agresor, przemocowiec to nie żaden filmowy, ,bad boy ", to zwykła patologia, która szuka naiwnych ofiar. Moja znajoma też związała się z oszustem, już straciła rodzinę, dzieci wygnała z mieszkania (uczą się), a później będzie płacz. ewcia księgowa opanuj się...