UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W takich sprawach policja powinna się uczyć od milicji. W obecnej policji jest zbyt dużo osób którzy pomylili wybór zawodu, tak jak i wśród prokuratorów i sędziów niestety i na każdym kroku to widzimy. Policja, bo szybka emerytura podczas gdy w Niemczech do 63 roku. A przyszli prawnicy studiują prawo i chodzą po uczelni w krawatach, bo są lepsi, by potem b. dobrze zarabiać, a nie walczyć z przestępczością. Na szczęście nie wszyscy.