UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do takich sytuacji dochodzi nie tylko na dalekiej na jednej z ulic Elbląga ulicy wid**k są bardzo częste interwencje gdzie partner znęca się i awanturuje z konkubiną i jego synem i policja jak przyjeżdża to nic z tym nie robią, zrobią jak dojdzie do tragedii jak będzie za późno i policja chce często konkubenta puścić by ten zaraz wrócił i znów się awanturował i dochodziło do dalszych rękoczynów jak policja nie zrobi wkoncu tam porządku to dojdzie do tragedii kwestia czasu

Na przeciw elzamu