UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie można zainstalować odliczania sekundowego przy dojezdzaniu do skrzyżowania tak żeby trafić na zielone?Kto jeździ po Polsce to spotkał się z takim systemem. Super sprawa!!!

Kierowca busa

Anuluj