UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie można zainstalować odliczania sekundowego przy dojezdzaniu do skrzyżowania tak żeby trafić na zielone?Kto jeździ po Polsce to spotkał się z takim systemem. Super sprawa!!!
Kierowca busa
Dlaczego nie można zainstalować odliczania sekundowego przy dojezdzaniu do skrzyżowania tak żeby trafić na zielone?Kto jeździ po Polsce to spotkał się z takim systemem. Super sprawa!!!
Kierowca busa