15
29.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@podziwiam - Podpinam się, dosłownie
Rocznik 86 (2026.01.29)
@podziwiam - jego czy kogoś wybór, niech sobie bedzie nawet i gitem!
(2026.01.29)
Jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi...
(2026.01.29)

info

1  
  0
@podziwiam - Poza systemem? Stabilnie po drogach porusza się 350tys aut bez OC. Plus margines tych uszkodzonych / porzuconych. Ludzie czynszów nie płacą, rachunki za prąd regulują po odcięciu światła a Ty udajesz, że świat jest różowy.
(2026.01.30)
Passata di pomidorro.
(2026.01.30)

info

0  
  0