A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@podziwiam - Podpinam się, dosłownie
@podziwiam - jego czy kogoś wybór, niech sobie bedzie nawet i gitem!
Jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi...
@podziwiam - Poza systemem? Stabilnie po drogach porusza się 350tys aut bez OC. Plus margines tych uszkodzonych / porzuconych. Ludzie czynszów nie płacą, rachunki za prąd regulują po odcięciu światła a Ty udajesz, że świat jest różowy.
Passata di pomidorro.