UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@podziwiam - Poza systemem? Stabilnie po drogach porusza się 350tys aut bez OC. Plus margines tych uszkodzonych / porzuconych. Ludzie czynszów nie płacą, rachunki za prąd regulują po odcięciu światła a Ty udajesz, że świat jest różowy.