UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@podziwiam - Poza systemem? Stabilnie po drogach porusza się 350tys aut bez OC. Plus margines tych uszkodzonych / porzuconych. Ludzie czynszów nie płacą, rachunki za prąd regulują po odcięciu światła a Ty udajesz, że świat jest różowy.