A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@JanekMaliniak - Kto będzie zmuszał Polaków do zakupu towarów z Mercosur? "Patrioci" tacy jak ty będą mogli kupować polską żywność od polskiego rolnika wychodowaną na ruskich pestycydach, w czym problem? Ale sieczkę wam robią w głowach.
Donald Tramp podobnie jak nowogrodzki wie na pewno że "W relacjach damsko- męskich zawsze tak się dzieje, że gdy ona mięknie, on twardnieje"
Brawo! Wyciąć drzewa. Wiwat nowoczesne technologie!!
Tylko zielona energię, znaczy zielona ale bez drzew 🤣🤣🤣🤣 Po co komu zieleń i drzewa 🤣🤣🤣
@Ironia - Chciałbyś zaimponować coś ale to słabe...
@Zniesmaczony789 - Lepszy smrod z komina? tluku?
Już szał wiatrakow mija, jeszcze te panele - montowaĉ je na tysiącach dachów -jeszcze to ma sens, ale paradoks zielonej energi I montować to g.... o na polach uprawnych, terenach zielonych jest już pomieszaniem zmysłów. W świecie szalonych przemian, wynalazków, najistotniejsze jest to, by nie zatracić się, I stosować je tam gdzie jedno nie przeszkadza drugiemu - skala jaką zamierza się przeznaczyć pod budowę tych paneli, przy jednocześnie bardzo krótkiej ich żywotnoŝci, jest stanowczo I absolutnie nie do zaakceptowania, tak jak ktoś wcześniej napisał ten ogromny śmietnik to jest to co fundujemy przyrodzie.
@JanekMaliniak - A podłe mięso z UE wypychane na promocjach smakuje? Argentyńska wołowinka nie dla takich.
Spadek mocy z fotowoltaiki ma bezpośredni wpływ na pracę pozostałych źródeł energii w systemie elektroenergetycznym. W praktyce oznacza to, że gdy PV produkuje mniej, inne źródła muszą natychmiast „wejść w jej miejsce”, aby utrzymać stabilność sieci. Sieć musi być w równowadze co do sekundy. Każdy spadek PV wymaga natychmiastowej reakcji innych źródeł. Koszt rezerwacji mocy - czyli utrzymywania w gotowości innych źródeł energii, które muszą „czekać” na spadki produkcji z fotowoltaiki - jest jednym z kluczowych skutków dużego udziału PV w systemie.
Za nasze pieniądze to budują i prąd coraz droższy. Baterie tylko w słoneczne dni działaj i ile ich w roku jest?
zatrzymać ten chory pomysł i dewastacją środowiska panele fotowoltaiczne niepodlegają reciklingowi i pewnie po to ten mylący tytuł elektrownia słoneczna a to fotokupa