24
23.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
po 5 latach będzie może 80MW
kat- na idiotów (2026.01.24)

info

4  
  2
Czy jak słońce nie świeci i jest pochmurno to elektrownia wytwarza energię elektryczną?
(2026.01.25)

info

3  
  2
MG Makado Energia z Jędrzejowa, ale za tym szyldem stoi ENERGY GROUP B. V.i Pan Gaibie Farzaad ze szwajcarskim paszportem. Jak to się ładnie określa - beneficjent rzeczywisty - jest w Szwajcarii. Chociaż na Szwajcara nie wygląda; ) A tak poza tym - jestem na nie. Ile hektarów zajmie tak wielka farma? Szkoda ziemi pod takie instalacje. Niby OZE, a wyłączy z użytkowania dziesiątki hektarów jakichkolwiek upraw, łąk itp. OZE, które wypiera roślinność już nie jest OZE.
DX5 (2026.01.25)

info

4  
  3
@Mietek22 - To akurat nieprawda i Twoja wypowiedź wynika z czystej niewiedzy. Promienie słoneczne przenikają nawet przez gęste chmury i panele otrzymują energię. Wiadomo, że sporo mniej niż w bezchmurne niebo ale otrzymują.
kkkkk1 (2026.01.29)