Wybrany wątek opinii
Znowu szpecą krainę kanału elbląskiego, jak nie wiatraki to fotowoltaika. Niech diabli wezmą ten pic na wodę zwany ekologią.
Do moderacji
Odpowiedz
24
31
@Zniesmaczony789 - Lepszy smrod z komina? tluku?
Do moderacji
Odpowiedz
7
7