Wybrany wątek opinii

Znowu szpecą krainę kanału elbląskiego, jak nie wiatraki to fotowoltaika. Niech diabli wezmą ten pic na wodę zwany ekologią.
Zniesmaczony789 (2026.01.23)
@Zniesmaczony789 - Lepszy smrod z komina? tluku?
(2026.01.23)
Powrót do komentarzy