Wybrany wątek opinii
To może trzeba zrobić SPACER BADAWCZY zimą, żeby zobaczyć zwały śniegu zsuwanego na parkingach w miejsce kopert przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami. Może trzeba popatrzeć na stan chodników zimą, z których korzystamy wszyscy.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Zimą nie chce im się z biura wychodzić.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0