Wybrany wątek opinii

To może trzeba zrobić SPACER BADAWCZY zimą, żeby zobaczyć zwały śniegu zsuwanego na parkingach w miejsce kopert przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami. Może trzeba popatrzeć na stan chodników zimą, z których korzystamy wszyscy.
(2026.01.22)
Zimą nie chce im się z biura wychodzić.
1234567 (2026.01.22)
Powrót do komentarzy