UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To może trzeba zrobić SPACER BADAWCZY zimą, żeby zobaczyć zwały śniegu zsuwanego na parkingach w miejsce kopert przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami. Może trzeba popatrzeć na stan chodników zimą, z których korzystamy wszyscy.