UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W jaki sposób były zgłaszane kandydatury? Przez kogo? Jaki był sposób wyboru? Po co to komu (poza lansem oczywiscie )?
W jaki sposób były zgłaszane kandydatury? Przez kogo? Jaki był sposób wyboru? Po co to komu (poza lansem oczywiscie )?