UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@słownik_się_kłania - A teraz od 2026 roku, to już chyba wszystko trzeba pisać z wielkiej litery - masakra
@słownik_się_kłania - A teraz od 2026 roku, to już chyba wszystko trzeba pisać z wielkiej litery - masakra