A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Od lat walą nas na kasę, oczywiście moim subiektywnym zdaniem nie opartym na dowodach, najpierw czerwoni, a później ich rodziny, a dzieci dalej zjeżdżają na dzikich górkach jak 60 lat temu. tfuskanie znikają miliardy z kpo, a dzieciom nie ma kto wylać wody pod lodowiska, a miejsca są.... Banda nierobów i szkodników moim skromnym zdaniem. Pewnie to też ten powski portel zablokuje....
@MariuszLewandowski-Fc - Straszna nienawiść bije z tego tekstu. Hmmmm czy to przypadkiem nie kwalifikuje się na kolejny proces i być może wyrok? Nie wiem, nie znam się ale wieje grozą i żurkizmem
@Jawamwojtaniewybierałem - Halo halo basen, co na basenie "otwartym"
Siostro BAAAASEN !!!!!
@Tu jest Polska - Uwaga levak hejter
@Tu jest Polska - Klimat się ociepla a gdzie ostatnie pokolenie...
Skoro "tfuskanie" tego nie robią, niech zrobią to leniwe kaczkoluby wręcz wyznawcy i nie czekajcie na kolejne darowizny, do roboty a nie do mopsu.
@marika777 - Marika777,a jakie masz wykształcenie i doświadczenie? Co potrafisz? Najwięcej o braku pracy jęczą nieskalani żadną pracą, bo z jakiegoś powodu nikt nich nie chce zatrudnić.