Wybrany wątek opinii

Od lat walą nas na kasę, oczywiście moim subiektywnym zdaniem nie opartym na dowodach, najpierw czerwoni, a później ich rodziny, a dzieci dalej zjeżdżają na dzikich górkach jak 60 lat temu. tfuskanie znikają miliardy z kpo, a dzieciom nie ma kto wylać wody pod lodowiska, a miejsca są.... Banda nierobów i szkodników moim skromnym zdaniem. Pewnie to też ten powski portel zablokuje....
(2026.01.17)
Skoro "tfuskanie" tego nie robią, niech zrobią to leniwe kaczkoluby wręcz wyznawcy i nie czekajcie na kolejne darowizny, do roboty a nie do mopsu.
(2026.01.18)
Powrót do komentarzy