UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Od lat walą nas na kasę, oczywiście moim subiektywnym zdaniem nie opartym na dowodach, najpierw czerwoni, a później ich rodziny, a dzieci dalej zjeżdżają na dzikich górkach jak 60 lat temu. tfuskanie znikają miliardy z kpo, a dzieciom nie ma kto wylać wody pod lodowiska, a miejsca są.... Banda nierobów i szkodników moim skromnym zdaniem. Pewnie to też ten powski portel zablokuje....