UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od lat walą nas na kasę, oczywiście moim subiektywnym zdaniem nie opartym na dowodach, najpierw czerwoni, a później ich rodziny, a dzieci dalej zjeżdżają na dzikich górkach jak 60 lat temu. tfuskanie znikają miliardy z kpo, a dzieciom nie ma kto wylać wody pod lodowiska, a miejsca są.... Banda nierobów i szkodników moim skromnym zdaniem. Pewnie to też ten powski portel zablokuje....