Wybrany wątek opinii
eee, gorzej, że obecny prezydent nie dba o miejsca pracy w Elblągu i nie interesuje go działanie, żeby było ich więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
24
11
@marika777 - Marika777,a jakie masz wykształcenie i doświadczenie? Co potrafisz? Najwięcej o braku pracy jęczą nieskalani żadną pracą, bo z jakiegoś powodu nikt nich nie chce zatrudnić.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0