UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Marcin40 - Bełkot to twierdzenia, że Mercosur jest korzystny dla Polski, ile osób w Polsce pracuje przy tej stolarce, a ile w rolnictwie, cukrowniach, masarniach czy mieszalniach pasz, handel działa tak, że większość spedycji morskiej jest zdominowana przez zagraniczne korporacje, które niekonieczne mają interes, aby wysyłać stąd atrakcyjne polskie towary, bo będą wolały wysyłać towary ze swoich rodzimych krajów, ponieważ kapitał ma narodowość, tak jak u nas w Polsce handel jest zdominowany przez zagraniczne firmy i one sprowadzają do polskich sklepów np. droższą paprykę z Hiszpanii, droższe warzywa, droższą wieprzowinę, bo chcą wspomóc swoich rolników, a w Polsce nie kupowali dużo tańszej i zdrowszej żywności. Proste.


Anuluj