UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bagatelizujesz temat i wzmacniasz seksistowskie narracje. Po co? Masz w tym jakiś cel? Moim zdaniem najważniejsze jest abyśmy się wszyscy szanowali. Gdy ty będziesz szanował innych, to inni będą szanowali ciebie.

Toni