UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bagatelizujesz temat i wzmacniasz seksistowskie narracje. Po co? Masz w tym jakiś cel? Moim zdaniem najważniejsze jest abyśmy się wszyscy szanowali. Gdy ty będziesz szanował innych, to inni będą szanowali ciebie.

Toni

Anuluj