UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu nie są zaznaczone schrony w UM Sądzie okręgowym na Dąbka czy Trybunalskiej chyba że są są dla uprzywilejowanych a normalni ludzie mają zakaz wstępu


Anuluj