UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu nie są zaznaczone schrony w UM Sądzie okręgowym na Dąbka czy Trybunalskiej chyba że są są dla uprzywilejowanych a normalni ludzie mają zakaz wstępu
Czemu nie są zaznaczone schrony w UM Sądzie okręgowym na Dąbka czy Trybunalskiej chyba że są są dla uprzywilejowanych a normalni ludzie mają zakaz wstępu