157
03.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a ten twój otrzymał 10 mln głosów z ogonkiem, czyli jest prezydentem 1/3 Polaków? a jak wyłączasz media to "żywisz" się przekazem dnia, bo nie stać cię na własny pomyślunek?
(2026.01.04)
@Joanna, - Skąd ty czerpiesz takie info, no skąd? z przekazu dnia? Pomyśl, wystarczy byś sama przyjrzała się jak się zmienia Polska.
(2026.01.04)
@Czy - Boty to domena piss. Konfa i pis to przepis na polexit. I referendum za przyłączeniem do Rosji
Referendum (2026.01.04)
👍👍👍🇵🇱🇪🇺🇵🇱🇪🇺🇵🇱🇪🇺💪💪💪
Krzyżyk (2026.01.04)

info

2  
  6
Czy coś dobrego dla mieszkańców Elbląga wynika z tych odwiedzin?
?? (2026.01.04)

info

8  
  9
kAROLEK z kukułką mysli trampkiem po wenezuelsku ?
znak czasu? (2026.01.04)

info

1  
  3
W piątek wieczorem z powodu oblodzenia i braku na drogach piaskarek nieprzejezdna była droga Frombork-Elbląg ale tego szanowna redakcja nie zauważyła. Te państwo nie jest nawet z kartonu...
Rolo (2026.01.04)

info

9  
  3
Melduję Panie Premierze usunięcie zawalidrogi z ul. legionow Droga jest przejezdna Staszek Józek i ja zepchnęli pojazd z ulicy na trawnik za 3 piwa Droga wolna śnieg niestraszny
kaja123 (2026.01.04)

info

2  
  2
Pilnujcie wałów.
:)) (2026.01.04)

info

2  
  1
A jakby dwugodzinny prince wygrał na żyletki to byłoby inaczej?
(2026.01.04)