A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a ten twój otrzymał 10 mln głosów z ogonkiem, czyli jest prezydentem 1/3 Polaków? a jak wyłączasz media to "żywisz" się przekazem dnia, bo nie stać cię na własny pomyślunek?
@Joanna, - Skąd ty czerpiesz takie info, no skąd? z przekazu dnia? Pomyśl, wystarczy byś sama przyjrzała się jak się zmienia Polska.
👍👍👍🇵🇱🇪🇺🇵🇱🇪🇺🇵🇱🇪🇺💪💪💪
Czy coś dobrego dla mieszkańców Elbląga wynika z tych odwiedzin?
kAROLEK z kukułką mysli trampkiem po wenezuelsku ?
W piątek wieczorem z powodu oblodzenia i braku na drogach piaskarek nieprzejezdna była droga Frombork-Elbląg ale tego szanowna redakcja nie zauważyła. Te państwo nie jest nawet z kartonu...
Melduję Panie Premierze usunięcie zawalidrogi z ul. legionow
Droga jest przejezdna
Staszek Józek i ja zepchnęli pojazd z ulicy na trawnik za 3 piwa
Droga wolna śnieg niestraszny
Pilnujcie wałów.
A jakby dwugodzinny prince wygrał na żyletki to byłoby inaczej?