UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W piątek wieczorem z powodu oblodzenia i braku na drogach piaskarek nieprzejezdna była droga Frombork-Elbląg ale tego szanowna redakcja nie zauważyła. Te państwo nie jest nawet z kartonu...
Rolo
W piątek wieczorem z powodu oblodzenia i braku na drogach piaskarek nieprzejezdna była droga Frombork-Elbląg ale tego szanowna redakcja nie zauważyła. Te państwo nie jest nawet z kartonu...
Rolo