UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W piątek wieczorem z powodu oblodzenia i braku na drogach piaskarek nieprzejezdna była droga Frombork-Elbląg ale tego szanowna redakcja nie zauważyła. Te państwo nie jest nawet z kartonu...

Rolo

Anuluj