UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takie mam zdanie o pisiorach. Pan Tusk przez lata stawiał się na pisowskich komisjach i w pisowskiej prokuraturze. Przez 8 lat nic nie znaleźli. Mimo to ciemny lud uwierzył we wszystkie pomówienia

Ciemny lud

Anuluj