UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Takie mam zdanie o pisiorach. Pan Tusk przez lata stawiał się na pisowskich komisjach i w pisowskiej prokuraturze. Przez 8 lat nic nie znaleźli. Mimo to ciemny lud uwierzył we wszystkie pomówienia
Ciemny lud
Takie mam zdanie o pisiorach. Pan Tusk przez lata stawiał się na pisowskich komisjach i w pisowskiej prokuraturze. Przez 8 lat nic nie znaleźli. Mimo to ciemny lud uwierzył we wszystkie pomówienia
Ciemny lud