UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo to jedyny złapany został pod wpływem? Przecież to jest patologia - specjalność polska. Wypić i za kierownicę.
Bo to jedyny złapany został pod wpływem? Przecież to jest patologia - specjalność polska. Wypić i za kierownicę.