17
01.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No to teraz ze mnie debila robią nie wiem kto tam siedzi w tym PWN ale na pewno mądrzejszy ode mnie to nie jest bo teraz to w głowie tak namieszali że to historia
(2026.01.01)

info

1  
  2
Bardzo się cieszę, że te zmiany weszły w życie. Przyznaję szczerze, że zawsze pisałam nazwy mieszkańców miast wielka literą i nazwy parków czy obiektów. Jako nauczyciel nie poprawiałam, jeśli uczeń napisał wielką literą.
nauczycielka SP (2026.01.01)

info

1  
  4
Ja matka i marynarka leżeliśmy na Majorce obok leżały jeszcze dwie oficerki, bardzo miło wspominam desant na Baleary.
mężczyźnina (2026.01.02)
@mężczyźnina - Ja matka( żeńska forma mata podoficera marynarki )i marynarka( żeńska forma marynarza )leżeliśmy na Majorce( żeńska forma majora )obok leżały dwie oficerki( nie należy wzuwać, żeńska forma liczby mnogiej oficera ), bardzo miło wspominam desant na Baleary.
mężczyźninażeńskaformamę (2026.01.02)
@J124 - To starsi ludzie starają się przestrzegać zasad ortograficznych, młodzież w większości osób, raczej się tym nie przejmuje.
(2026.01.02)
i tak bede pisal po staremu, nie bedzie mi rada ustalac jak mam pisac
(2026.01.02)

info

2  
  0
na hój takei zmiany i tak nic z tego nie wyniknie
(2026.01.02)

info

0  
  0