UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo się cieszę, że te zmiany weszły w życie. Przyznaję szczerze, że zawsze pisałam nazwy mieszkańców miast wielka literą i nazwy parków czy obiektów. Jako nauczyciel nie poprawiałam, jeśli uczeń napisał wielką literą.

nauczycielka SP

Anuluj