UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to teraz ze mnie debila robią nie wiem kto tam siedzi w tym PWN ale na pewno mądrzejszy ode mnie to nie jest bo teraz to w głowie tak namieszali że to historia


Anuluj