UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to teraz ze mnie debila robią nie wiem kto tam siedzi w tym PWN ale na pewno mądrzejszy ode mnie to nie jest bo teraz to w głowie tak namieszali że to historia
No to teraz ze mnie debila robią nie wiem kto tam siedzi w tym PWN ale na pewno mądrzejszy ode mnie to nie jest bo teraz to w głowie tak namieszali że to historia