Wybrany wątek opinii
Ciekawe po co ludziom mieszać w głowach, jak większość z bas i tak robi błędy ortograficzne. Może młodzi zapamiętają zmiany, ale starsi ? Tak samo jak drażni mnie dzisiejsze określenie; gościnia, psycholożka itd..
Do moderacji
Odpowiedz
21
5
@J124 - * z nas ma być, przepraszam
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@J124 - To prawda. Kiedyś był Laryngolog a dziś kobieta lekarz to Laryngologiścia. Można język połamać.
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
a nie czekaj Laryngolożka no mam
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@J124 - To starsi ludzie starają się przestrzegać zasad ortograficznych, młodzież w większości osób, raczej się tym nie przejmuje.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0