Wybrany wątek opinii

Ciekawe po co ludziom mieszać w głowach, jak większość z bas i tak robi błędy ortograficzne. Może młodzi zapamiętają zmiany, ale starsi ? Tak samo jak drażni mnie dzisiejsze określenie; gościnia, psycholożka itd..
J124 (2026.01.01)
@J124 - * z nas ma być, przepraszam
J124 (2026.01.01)
@J124 - To prawda. Kiedyś był Laryngolog a dziś kobieta lekarz to Laryngologiścia. Można język połamać.
(2026.01.01)
a nie czekaj Laryngolożka no mam
(2026.01.01)
@J124 - To starsi ludzie starają się przestrzegać zasad ortograficznych, młodzież w większości osób, raczej się tym nie przejmuje.
(2026.01.02)
Powrót do komentarzy