A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nagroda za cenzurę. Nie publikujcie komentarzy nie przychylnych obecnemu rządowi i ich wyborcom
Sprostowanie. Nie publikujecie
Bezrobocie Roku, Nieuczciwi pracodawcy Roku, ZKM Roku, upadek upadek upadek.... wszyscy do ratusza, fajna praca, zarzadzać kazy umie ale nie każdy dostanie ten stołęk, za mało miejsc hehe
„jednym z priorytetów prezydenta Elbląga jest poprawa wizerunku i postrzegania Elbląga zarówno na zewnątrz, jak i wśród mieszkańców”. - to prawa " jak widać, prestiż sporo kosztuje.... " szczególnie ludzi pokrzywdzonych przez KRISMARA i inne nieuczciwe firmy które pracę ludzie wzięli ale zapłącić to jakoś zapomnieli... biznes po emlonsku a KRISMAR nadal działa ale jakoś zapomina wypłacić tych obiecanych 500 zł "zaliczki" które rzekomo Stonoga "załatwił" ale chyba sobie; )
Nagroda roku dla Prezydenta Michała Missana za portową twórczość - Morskie opowieści Sezon I
teraz możecie trzaskac princepolo hahaha
@Ignaś35 - Chodzi o 20 tys. złotych, które można było zdecydowanie lepiej wydać. Czy prezydent tego widział, czy coś innego zdecydowało.
"Cenzorzy portElu" - chyba peerelu. To co wyprawiacie z usuwaniem komentów to..... i smieszno i straszno. Na kremu nauki pobierali, a ?
Za PRLu nie było takiej cenzury jak teraz na POrtelu.