UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

„jednym z priorytetów prezydenta Elbląga jest poprawa wizerunku i postrzegania Elbląga zarówno na zewnątrz, jak i wśród mieszkańców”. - to prawa " jak widać, prestiż sporo kosztuje.... " szczególnie ludzi pokrzywdzonych przez KRISMARA i inne nieuczciwe firmy które pracę ludzie wzięli ale zapłącić to jakoś zapomnieli... biznes po emlonsku a KRISMAR nadal działa ale jakoś zapomina wypłacić tych obiecanych 500 zł "zaliczki" które rzekomo Stonoga "załatwił" ale chyba sobie; )


Anuluj