UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bezrobocie Roku, Nieuczciwi pracodawcy Roku, ZKM Roku, upadek upadek upadek.... wszyscy do ratusza, fajna praca, zarzadzać kazy umie ale nie każdy dostanie ten stołęk, za mało miejsc hehe


Anuluj