UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bezrobocie Roku, Nieuczciwi pracodawcy Roku, ZKM Roku, upadek upadek upadek.... wszyscy do ratusza, fajna praca, zarzadzać kazy umie ale nie każdy dostanie ten stołęk, za mało miejsc hehe
Bezrobocie Roku, Nieuczciwi pracodawcy Roku, ZKM Roku, upadek upadek upadek.... wszyscy do ratusza, fajna praca, zarzadzać kazy umie ale nie każdy dostanie ten stołęk, za mało miejsc hehe